FİRMAMIZDAN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ALIŞVERİŞLERDE AŞAĞIDAKİ UYGULAMALARI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

Teslimat
Eğer siparişin üzerine gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürün tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü 1 hafta içerisinde firmamızdan almanız gerekir. Yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek 1 hafta içerisinde başka bir adrese gönderebilirsiniz. Nakliye ücretleri ile ilgili irtibata geçiniz. Para iadesi mümkün değildir.
Teslim esnasında alıcı yok ise;
Teslimat yeri ev adresi ise kapı komşularına veya varsa apartman/site güvenliğine ya da görevlisine/kapıcıya bırakılır.
İşyeri ise kişinin yerinde olmaması halinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.
Hastahanelerin, işyerlerinin ve askeri bölgelerin kuralları nedeniyle odaya veya katta kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Buralarda görevli kişilere siparişiniz teslim edilmektedir.
TESLİMAT ŞARTLARI NELERDİR?
Mağazamızdan siparişini verdiğiniz ürünlerin birebir aynısı yapılır ve teslim edilir.
Siparişlerinizi haftanın yedi günü saat 09:00-20:00 saatleri arasında verebilirsiniz. (Bu saatler dışında verilen siparişler ertesi güne aktarılır)
Özel günlerde (sevgililer günü, anneler günü vs.) yoğunluk nedeniyle teslimat saatinde gecikmeler olabilir.
Gizlilik
Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir. Gönderilen çiçekden dolayı sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.

ÖDEME ŞARTLARI
Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Doğrudan bilgileriniz bankaya gönderilir ve banka onayı değerlendirilir
Gonca Çiçekçilik olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu yüzden online mağazamız SSL sistemi ile güvenli hale getirilmiş ve Kredi Kartı işlemleri için AKBANK SANAL POS sistemi kullanmaktadır.

Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır.Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte , bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır.Sanal alışveriş hizmeti veren firmalar , kredi kartı bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için yaygın olarak SSL ve SET gibi güvenlik standartlarını kullanmaktadırlar. Böylece kullanıcı, işyeri ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek aktarılması esasına dayanan güvenlik sistemleri sayesinde bilgilerin baska bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenir. Böylece kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. Akbank sistemini kullanan firmalar müşterinin kredi kartı bilgilerini görmezken Akbank yapılan alışverişin içeriğini bilmez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin Internet üzerinde yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır.